Lot opóźniony o ponad 3h? Odwołany?
Nie wpuszczono Cię na pokład?
Uzyskaj nawet 2500 zł
odszkodowania

nie wybranoopóźnienieodwołanieoverbookingprzesiadkainne

Niniejszym akceptuję Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną serwisu Refundis.com dostępny na na stronie refundis.com/regulamin. Tym samym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę Refundis sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej Wydział VI Gospodarczy KRS pod numerem 0000739343, moich danych osobowych w celach realizacji umowy o świadczenie usług dochodzenia odszkodowania od linii lotniczych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Pełna treść polityki prywatności zawierająca informacje o sposobie przetwarzania danych osobowych oraz o prawach użytkowników serwisu dostępna jest pod adresem refundis.com/polityka-prywatnosci.

Na podstawie art.6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę Refundis sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej Wydział VI Gospodarczy KRS pod numerem 0000739343, moich Danych osobowych w celach marketingowych (w tym w szczególności otrzymywania ofert marketingowych), wyrażam zgodę na przesyłanie przez spółkę Refundis sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych (w tym w szczególności informacji o organizowanych konkursach, imprezach, promocjach cenowych), wyrażam zgodę na udział w ankietach oraz subskrypcję newslettera, drogą elektroniczną zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.).

Dziękujemy za zgłoszenie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą, aby poinformować o możliwej kwocie odszkodowania.
Jeśli znasz kogoś, kto miał bilet na ten sam lot,
daj mu o nas znać. Pomożemy i jemu!
opóźniony lot

Kara dla Lufthansy za nieuregulowane loty

Federalny Urząd Lotnictwa USA (FAA) wniósł o ukaranie Lufthansy kwotą blisko 6,5 mln dolarów. Ciekawy jest powód nałożenia tej kary, a jest nim przeprowadzenie prawie 900 lotów, które były nieuzgodnione z tym amerykańskim regulatorem.

Chodzi o loty na kierunkach San Diego – Frankfurt oraz Filadelfia – Frankfurt przeprowadzane pomiędzy pierwszym kwartałem 2018 i drugim kwartałem 2019 roku.

Dla jasności informujemy, że postępowanie FAA przeciwko Lufthansie w żaden sposób nie zmienia praw pasażerów, nie daje podstaw do żądania odszkodowania za opóźnione czy odwołane loty.

Rzecznik Lufthansy zapowiada pełną współpracę z FAA przy wyjaśnianiu tej kwestii przypominając przy tej okazji, że “FAA nie podnosi zarzutów, że pod jakimkolwiek względem bezpieczeństwo jakichkolwiek lotów zostało naruszone. Bezpieczeństwo i ochrona naszych pasażerów pozostaje najwyższym priorytetem Grupy Lufthansa.”

Źródło: Aviation Tribune, FAA

autor: redakcja, aktualizacja: 09.12.2019

Strona
główna
Wypełnij
zgłoszenie
Poinformuj
znajomych