opóźniony lot

LOT Lwa nie wart?

Poprzedni tydzień upłynął agencjom reklamowym z całego świata na międzynarodowym festiwalu i konkursie reklamy w Cannes. Polacy zdobywali nagrody w postaci tradycyjnych statuetek lwów głównie za projekty “Niezniszczalna Tęcza” oraz “Ostatni Twój Weekend“. W piątek wieczorem polska delegacja marketerów i agencji reklamowych odebrała za ten drugi projekt Grand Prix Titanium i Glass (to jak Oscar za najlepszy film roku). Był to zdecydowanie największy sukces polskiej branży reklamowej w historii.

Polscy delegaci nie mogli jednak świętować bez umiaru, ponieważ już w sobotę rano musieli się stawić o godzinie 8.45 na lotnisku w Nicei na lot LO342 do Warszawy (planowy start o 10.45).

O ile piątkową noc chcą i będą z pewnością wspominać wspaniale, o tyle lot powrotny do Polski niestety również zapadnie im w pamięć. Prawie pięciogodzinne opóźnienie jakie narodowy przewoźnik zafundował naszym delegatom szybko zamieniło radość z nagrody w niedowierzanie, złość, frustrację i zmęczenie.

Ostatecznie pasażerowie tego lotu dotarli do Warszawy przed 18.00 zamiast planowanej 13.05. Wszystkim pasażerom wspomnianego lotu współczujemy drastycznego opóźnienia, a zwycięzcom z Cannes mimo wszystko serdecznie gratulujemy nagród.

Byłeś pasażerem opóźnionego lub odwołanego lotu?
Podaj numer lotu i datę, a poinformujemy Cię o przysługującym Ci odszkodowaniu.

 

aktualizacja: 24.06.2019

Strona
główna
Wypełnij
zgłoszenie
Poinformuj
znajomych