Lot opóźniony o ponad 3h? Odwołany?
Nie wpuszczono Cię na pokład?
Uzyskaj nawet 2500 zł
odszkodowania

nie wybranoopóźnienieodwołanieoverbookingprzesiadkainne

Niniejszym akceptuję Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną serwisu Refundis.com dostępny na na stronie refundis.com/regulamin. Tym samym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę Refundis sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej Wydział VI Gospodarczy KRS pod numerem 0000739343, moich danych osobowych w celach realizacji umowy o świadczenie usług dochodzenia odszkodowania od linii lotniczych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Pełna treść polityki prywatności zawierająca informacje o sposobie przetwarzania danych osobowych oraz o prawach użytkowników serwisu dostępna jest pod adresem refundis.com/polityka-prywatnosci.

Na podstawie art.6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę Refundis sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej Wydział VI Gospodarczy KRS pod numerem 0000739343, moich Danych osobowych w celach marketingowych (w tym w szczególności otrzymywania ofert marketingowych), wyrażam zgodę na przesyłanie przez spółkę Refundis sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych (w tym w szczególności informacji o organizowanych konkursach, imprezach, promocjach cenowych), wyrażam zgodę na udział w ankietach oraz subskrypcję newslettera, drogą elektroniczną zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.).

Dziękujemy za zgłoszenie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą, aby poinformować o możliwej kwocie odszkodowania.
Jeśli znasz kogoś, kto miał bilet na ten sam lot,
daj mu o nas znać. Pomożemy i jemu!
pasażerowie na lotnisku

Nowy przewoźnik na europejskim niebie. Great Dane Airlines ruszają w czerwcu

Great Dane Airlines to nowe linie lotnicze specjalizujące się w przewozach czarterowych i biznesowych. Już w czerwcu 2019 roku będzie można polecieć na obsługiwanych przez nie trasach, a sprzedaż biletów ruszy 5 marca tego roku. Główna baza przewoźnika mieści się w Aalborgu w Danii.

Flota Great Dane Airlines składa się z dwóch Embraerów 195, na pokładzie których może się znaleźć 118 osób. Trasy obsługiwane przez przewoźnika to:

  • Aalborg – Edynburg (3 razy w tygodniu),
  • Aalborg – Nicea (raz w tygodniu),
  • Aalborg – Dublin (raz w tygodniu).

Na umowie czarterowej samoloty Great Dane Airlines polecą również do Grecji, Irlandii i Hiszpanii.

Thomas Hugo Møller, dyrektor generalny Great Dane Airlines, powiedział:

W Great Dane Airlines skupimy się na potrzebie firm czarterowych, będziemy szybcy i dostosowani do życzeń i potrzeb. Nasza wiedza i ścisła współpraca z lotniskiem zapewniają, że zawsze trzymamy rękę na pulsie i możemy działać na pojawiających się możliwościach. Zainteresowanie produktem było absolutnie obezwładniające.

Aalborg znajduje się w Jutlandii, która jest zdecydowanie słabiej obsługiwana lotniczo niż Zelandia, na której znajduje się Kopenhaga. Nowa linia ma umożliwić łatwiejszą komunikację tej części Danii z resztą Europy.

Nowy przewoźnik na europejskim niebie. Great Dane Airlines ruszają w czerwcu
5 (100%) 2 vote[s]
Premium WordPress Themes Download
Download WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
Download Premium WordPress Themes Free
udemy paid course free download
Strona
główna
Wypełnij
zgłoszenie
Poinformuj
znajomych