Lot opóźniony o ponad 3h? Odwołany?
Nie wpuszczono Cię na pokład?
Uzyskaj nawet 2500 zł
odszkodowania

nie wybranoopóźnienieodwołanieoverbookingprzesiadkainne

Niniejszym akceptuję Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną serwisu Refundis.com dostępny na na stronie refundis.com/regulamin. Tym samym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę Refundis sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej Wydział VI Gospodarczy KRS pod numerem 0000739343, moich danych osobowych w celach realizacji umowy o świadczenie usług dochodzenia odszkodowania od linii lotniczych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Pełna treść polityki prywatności zawierająca informacje o sposobie przetwarzania danych osobowych oraz o prawach użytkowników serwisu dostępna jest pod adresem refundis.com/polityka-prywatnosci.

Na podstawie art.6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę Refundis sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej Wydział VI Gospodarczy KRS pod numerem 0000739343, moich Danych osobowych w celach marketingowych (w tym w szczególności otrzymywania ofert marketingowych), wyrażam zgodę na przesyłanie przez spółkę Refundis sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych (w tym w szczególności informacji o organizowanych konkursach, imprezach, promocjach cenowych), wyrażam zgodę na udział w ankietach oraz subskrypcję newslettera, drogą elektroniczną zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.).

Dziękujemy za zgłoszenie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą, aby poinformować o możliwej kwocie odszkodowania.
Jeśli znasz kogoś, kto miał bilet na ten sam lot,
daj mu o nas znać. Pomożemy i jemu!
cancelled

Paraliż na lotniskach w Belgii! Odwołane loty z i do Polski

Środa stoi pod znakiem powszechnego strajku w Belgii. Na dobę została zamknięta przestrzeń powietrzna, ze względu na strach przed brakiem pracowników na stanowiskach obsługi ruchu lotniczego. Zamknięte zostało zarówno główne lotnisko w Belgii, jak i pobliskie Charleroi.  

Odwołane loty z Polski

Lotnisko zostało wyłączone z pracy we wtorek o 22:00. Przestrzeń powietrzna będzie zamknięta całą środę do godziny 22:00. Wśród odwołanych lotów do Brukseli są też te z lotniska Chopina w Warszawie oraz z krakowskich Balic. O problemie poinformowała we wtorek państwowa belgijska firma Skeyes zapewniająca usługi nawigacyjne.

Odwołane rejsy z lotniska Chopina to:

  • LOT: LO 231, LO 232
  • Flying Brussels: SN 2560, SN 2553, SN 2556, SN 2559

Odwołane loty z i do Krakowa:

  • Flying Brussels: SN2548 SN2547

Tanie linie też mają problem

Ryanairowi udało się przekierować kilkanaście połączeń tak, aby startowały lub lądowały na lotniskach Weeze i w Eindhoven. Nie udało się jednak uniknąć odwołanych lotów. Ryanair musiał anulować aż 116 połączeń z i do stolicy Belgii. Wśród nich znalazły się 4 połączenia z i do Polski.

  • Ryanair: FR1056, FR1055, FR6728, FR6729

Jak informuje Radio Zet, z powodu 24 godzinnego strajku spodziewane są także utrudnienia na kolejach i w transporcie publicznym. Bez przeszkód mają funkcjonować jednak międzynarodowe połączenia kolejowe Thalys, Eurostar i TGV.

Powszechny strajk dotknie nie tylko segment lotniczy, ale także pocztę, policję i szpitale. Wezwały do niego 3 związki zawodowe, obejmujące pracowników firm państwowych i prywatnych – socjalistyczny FGTB, chrześcijański CSC i liberalny CGSLB. A o co chodzi? Oczywiście o pieniądze. Podjęcie decyzji o strajku spowodowało załamanie się rozmów na temat podwyżek płac.

Zobacz czy przysługuje Ci odszkodowanie za odwołane loty

 

Strona
główna
Wypełnij
zgłoszenie
Poinformuj
znajomych