Lot opóźniony o ponad 3h? Odwołany?
Nie wpuszczono Cię na pokład?
Uzyskaj nawet 2500 zł
odszkodowania

nie wybranoopóźnienieodwołanieoverbookingprzesiadkainne

Niniejszym akceptuję Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną serwisu Refundis.com dostępny na na stronie refundis.com/regulamin. Tym samym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę Refundis sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej Wydział VI Gospodarczy KRS pod numerem 0000739343, moich danych osobowych w celach realizacji umowy o świadczenie usług dochodzenia odszkodowania od linii lotniczych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Pełna treść polityki prywatności zawierająca informacje o sposobie przetwarzania danych osobowych oraz o prawach użytkowników serwisu dostępna jest pod adresem refundis.com/polityka-prywatnosci.

Na podstawie art.6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę Refundis sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej Wydział VI Gospodarczy KRS pod numerem 0000739343, moich Danych osobowych w celach marketingowych (w tym w szczególności otrzymywania ofert marketingowych), wyrażam zgodę na przesyłanie przez spółkę Refundis sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych (w tym w szczególności informacji o organizowanych konkursach, imprezach, promocjach cenowych), wyrażam zgodę na udział w ankietach oraz subskrypcję newslettera, drogą elektroniczną zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.).

Dziękujemy za zgłoszenie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą, aby poinformować o możliwej kwocie odszkodowania.
Jeśli znasz kogoś, kto miał bilet na ten sam lot,
daj mu o nas znać. Pomożemy i jemu!
pasażerowie

Polscy turyści 3 dni czekali na powrót z wakacji! A ze strachu nie chcieli wejść na pokład

Problem z powrotem z wakacji przytrafia się coraz większej ilości osób. Zwłaszcza jeśli chodzi o zorganizowane wypady z biurami podróży. Tak też było w przypadku turystów, którzy odpoczywali na Fuerteventurze. Po cudownym urlopie 3 dni czekali na powrót do domu.

Utrudniony powrót do domu

Od poniedziałku do środy turyści, którzy z biurami podróży Itaka i TUI wybrali się na wakacje czekali na powrót do Wrocławia. Jak informuje Gazeta Wrocławska w poniedziałek, gdy spakowani czekali na transfer na lotnisko, dowiedzieli się że ich samolot nie odleci. Powodem była awaria maszyny czarterowego przewoźnika Enter Air. Biura podróży przedłużyły turystom pobyt w hotelach do wtorku. Jednak nie należało to do najprzyjemniejszych momentów. Po całym dniu spędzonym na hotelowych korytarzach we wtorek wieczorem odwieziono ich na lotnisko. To jednak nie koniec niespodzianek. Na miejscu dowiedzieli się, że samolot, którym mają lecieć odmówił chwilę wcześniej posłuszeństwa. Nic dziwnego, że pasażerowie wpadli w panikę. Nikt nie chciał wejść na pokład. 

Turyści spanikowali

Z tego względu, że niektórzy pasażerowie podróżowali z małymi dziećmi, zaczęli się zastanawiać nad powrotem innym samolotem lub następnego dnia.

Jedna z pasażerek opowiada dziennikarzom Gazety Wrocławskiej:

Obsługa lotniska poinformowała nas, że maszyna została sprawdzona i o godz. 21:50 zakończono przeprowadzanie testów. Pasażerowie zaproponowali, żeby wyszedł do nich pilot i osobiście zapewnił wszystkich, że maszyna jest sprawna. Pilot odmówił wyjścia, ale osobie, która do niego poszła potwierdził, że wszystko jest w porządku i dalszych informacji udzieli, kiedy pasażerowie znajdą się na pokładzie samolotu. Nie uspokoiło to zebranych przy bramce osób, więc wysłano do nas osobę z ekipy technicznej, która zapewniła, że samolotem można bezpiecznie podróżować, ponieważ wszystkie testy po naprawie wypadły pomyślnie. Po tej informacji rozpoczął się boarding. Na pokładzie stewardesy również uspakajały wchodzące osoby, mówiąc że technik z Polski dostarczył część i razem z hiszpańskimi technikami ją wymienił. Zapewniły, iż samolot, który nie byłby sprawny, nie zostałby dopuszczony do wylotu. Ekipa samolotu powiedziała nam, że oni również chcą szczęśliwie dolecieć do domu i nie wsiedliby na pokład, jeśli nie byliby absolutnie pewni, że jest bezpiecznie.

W końcu udało się bezpiecznie wrócić do Wrocławia. Takie sytuacje się zdarzają. Trzeba pamiętać, że załoga też przecież chce wrócić cała i zdrowa do swoich bliskich. Warto wiedzieć, że takich sytuacjach, możesz starać się o  odszkodowanie za opóźniony lot.

Poznaj swoje prawa.

Polscy turyści 3 dni czekali na powrót z wakacji! A ze strachu nie chcieli wejść na pokład
4.1 (82.86%) 7 vote[s]
Download WordPress Themes Free
Free Download WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
free download udemy paid course
Strona
główna
Wypełnij
zgłoszenie
Poinformuj
znajomych