Lot opóźniony o ponad 3h? Odwołany?
Nie wpuszczono Cię na pokład?
Uzyskaj nawet 2500 zł
odszkodowania

nie wybranoopóźnienieodwołanieoverbookingprzesiadkainne

Niniejszym akceptuję Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną serwisu Refundis.com dostępny na na stronie refundis.com/regulamin. Tym samym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę Refundis sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej Wydział VI Gospodarczy KRS pod numerem 0000739343, moich danych osobowych w celach realizacji umowy o świadczenie usług dochodzenia odszkodowania od linii lotniczych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Pełna treść polityki prywatności zawierająca informacje o sposobie przetwarzania danych osobowych oraz o prawach użytkowników serwisu dostępna jest pod adresem refundis.com/polityka-prywatnosci.

Na podstawie art.6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę Refundis sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej Wydział VI Gospodarczy KRS pod numerem 0000739343, moich Danych osobowych w celach marketingowych (w tym w szczególności otrzymywania ofert marketingowych), wyrażam zgodę na przesyłanie przez spółkę Refundis sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych (w tym w szczególności informacji o organizowanych konkursach, imprezach, promocjach cenowych), wyrażam zgodę na udział w ankietach oraz subskrypcję newslettera, drogą elektroniczną zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.).

Dziękujemy za zgłoszenie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą, aby poinformować o możliwej kwocie odszkodowania.
Jeśli znasz kogoś, kto miał bilet na ten sam lot,
daj mu o nas znać. Pomożemy i jemu!
samolot na płycie lotniska

WOW Air ogłosiło upadłość – wszystkie loty odwołane, pasażerowie nie mogą wrócić do domów

Wszystkie loty linii WOW Air zostały odwołane. Islandzki przewoźnik ogłosił, że ma problemy finansowe, a w związku z tym zawiesza swoją działalność.

WOW Air jest linią lotniczą słynącą z tanich połączeń transatlantyckich. W czwartek władze firmy ogłosiły natychmiastowe wstrzymanie swojej działalności, pozostawiając setki pasażerów samym sobie. 

Zgodnie z oświadczeniem prasowym WOW Air, klienci linii chcący wrócić do domu powinni zgłosić się do innych linii lotniczych, które być może zastosują specjalne zaniżone taryfy ratunkowe.

Z pomocą przyszedł m.in. Icelandair. Przewoźnik ogłosił, że oferuje obniżone ceny pasażerom, którzy utknęli podczas podróży przez Islandię. Bilety w niższych cenach są dostępne dla osób, które mają wykupione bilety powrotne w WOW Air między 28 marca a 11 kwietnia. Oczywiście wszystko zależy od dostępności miejsc w danym locie.

Pomoc dla osób niemogących wrócić do domu zaoferowali także Norwegian, Easyjet, Wizz Air, British Airways, Virgin Atlantic i XL Airways. Nawet pośrednicy sprzedający bilety, tacy jak Hopper, ogłosili że będą zwracać pieniądze pasażerom. Osoby, które zakupiły bilety używając karty kredytowej, mogą starać się o zwrot przelewu. Wszystkie osoby poszkodowane nagłym zakończeniem działalności WOW Air mogą się ubiegać o odszkodowanie.

Strona
główna
Wypełnij
zgłoszenie
Poinformuj
znajomych