Lot opóźniony o ponad 3h? Odwołany?
Nie wpuszczono Cię na pokład?
Uzyskaj nawet 2500 zł
odszkodowania

nie wybranoopóźnienieodwołanieoverbookingprzesiadkainne

Niniejszym akceptuję Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną serwisu Refundis.com dostępny na na stronie refundis.com/regulamin. Tym samym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę Refundis sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej Wydział VI Gospodarczy KRS pod numerem 0000739343, moich danych osobowych w celach realizacji umowy o świadczenie usług dochodzenia odszkodowania od linii lotniczych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Pełna treść polityki prywatności zawierająca informacje o sposobie przetwarzania danych osobowych oraz o prawach użytkowników serwisu dostępna jest pod adresem refundis.com/polityka-prywatnosci.

Na podstawie art.6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę Refundis sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej Wydział VI Gospodarczy KRS pod numerem 0000739343, moich Danych osobowych w celach marketingowych (w tym w szczególności otrzymywania ofert marketingowych), wyrażam zgodę na przesyłanie przez spółkę Refundis sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych (w tym w szczególności informacji o organizowanych konkursach, imprezach, promocjach cenowych), wyrażam zgodę na udział w ankietach oraz subskrypcję newslettera, drogą elektroniczną zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.).

Dziękujemy za zgłoszenie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą, aby poinformować o możliwej kwocie odszkodowania.
Jeśli znasz kogoś, kto miał bilet na ten sam lot,
daj mu o nas znać. Pomożemy i jemu!

Odszkodowanie za odwołany lot KLM

Pomożemy ubiegać się o odszkodowanie, jeśli twój lot KLM został odwołany!

Czy twój lot KLM został odwołany na mniej niż dwa tygodnie przed wylotem? Chcesz wiedzieć, czy przysługuje Ci odszkodowanie za odwołany lot KLM?

Nie ma problemu, sprawdzimy, czy Twój lot KLM podlega wypłacie odszkodowania. Po prostu wprowadź swój numer lotu i datę lotu, a prześlemy do Ciebie informacje o wysokości odszkodowania.

KLM – holenderska linia lotnicza

KLM Royal Dutch Airlines, w skrócie KLM, jest holenderską linią lotniczą z siedzibą w Amstelveen i z siedzibą na lotnisku Schiphol w Amsterdamie. Flota KLM składa się ze 120 samolotów w jasnoniebieskich barwach, które latają z Holandii do wielu miast w Afryce, Azji, Europie, obu Amerykach i na Bliskim Wschodzie.

odszkodowanie za odwołany lot

Kiedy mogę dostać odszkodowanie za odwołany lot KLM?


Aby uzyskać odszkodowanie, muszą być spełnione następujące warunki:

  • Lot zastępczy dotarł do portu docelowego więcej niż dwie godziny od pierwotnego planu lub
  • w ogóle nie zaproponowano podróżnym lotu zastępczego.
  • Dodatkowo nie wydarzyły się nadzwyczajne okoliczności wykluczające odpowiedzialność KLM.
Przykład: 6 godzin przed wylotem z lotniska Warszawa Okęcie do miasta Amsterdam linia lotnicza odwołała lot ze względu na usterkę samolotu. Zaproponowano Ci jednak lot zastępczy z przesiadką w Monachium. W efekcie tego dotarłeś do Amsterdamu 4 godziny później, niż pierwotnie planowałeś. Ponieważ nie zaszły żadne nadzwyczajne okoliczności, to linia lotnicza powinna wypłacić Ci odszkodowanie w wysokości 250€.
odszkodowanie za odwołany lot

Jakie odszkodowanie za odwołany lot?

Jeśli odległość odwołanego lotu wynosi do 1500 km, pasażerom przysługuje zgodnie z przepisami UE odszkodowanie w wysokości 250 EUR. W przypadku lotów średniodystansowych o długości od 1500 do 3500 km pasażerowie otrzymują 400 EUR, a w przypadku lotów długodystansowych o długości ponad 3500 km i przekraczających granice UE pasażerowi przysługuje nawet 600 EUR. Warunkiem jest, aby lot rozpoczął się lub wylądował w UE, ponieważ tylko wtedy obowiązują  unijne przepisy dotyczące praw pasażerów.

Uzyskaj zwrot pieniędzy za odwołany lot KLM

Refundis pracuje dla swoich Klientów zgodnie z takimi zasadami:

  • Formuła success fee, czyli zero ryzyka dla Klienta.
  • 25% podstawowej opłaty brutto, czyli podatki płaci Refundis, nie Klient.
  • Pełna odpowiedzialność na wszystkich etapach sporu, również w sądzie.

<< Zgłoś swoją sprawę >> i poznaj dokładne warunki, jakie możemy Ci zaproponować.

Podaj numer lotu i datę, a poinformujemy Cię o przysługującym Ci odszkodowaniu.

 

odszkodowanie bez ryzyka

  BEZ RYZYKA  

odszkodowanie na jasnych zasadach

  JASNE WARUNKI  

jak działamy?

  PROSTO I WYGODNIE  

odszkodowanie bez ryzyka
  BEZ RYZYKA  
Całość kosztów związanych z obsługą roszczenia bierze na siebie Refundis. Wynagradzasz nas tylko, jeśli odzyskamy Twoje odszkodowanie.

odszkodowanie na jasnych zasadach
  JASNE WARUNKI  
Wynagrodzenie naszej firmy to zazwyczaj 25% brutto wartości odszkodowania (35% brutto, gdy sprawę musimy oddać do sądu).

jak działamy?

  PROSTO I WYGODNIE  
Organizacja całego procesu reklamacyjnego, pisma, odwołania, a także reprezentacja w sądzie – to wszystko jest naszą odpowiedzialnością. Nie musisz się tym przejmować.

 

aktualizacja: 29.11.2019

Strona
główna
Wypełnij
zgłoszenie
Poinformuj
znajomych