Lot opóźniony o ponad 3h? Odwołany?
Nie wpuszczono Cię na pokład?
Uzyskaj nawet 2500 zł
odszkodowania

nie wybranoopóźnienieodwołanieoverbookingprzesiadkainne

Niniejszym akceptuję Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną serwisu Refundis.com dostępny na na stronie refundis.com/regulamin. Tym samym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę Refundis sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej Wydział VI Gospodarczy KRS pod numerem 0000739343, moich danych osobowych w celach realizacji umowy o świadczenie usług dochodzenia odszkodowania od linii lotniczych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Pełna treść polityki prywatności zawierająca informacje o sposobie przetwarzania danych osobowych oraz o prawach użytkowników serwisu dostępna jest pod adresem refundis.com/polityka-prywatnosci.

Na podstawie art.6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę Refundis sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej Wydział VI Gospodarczy KRS pod numerem 0000739343, moich Danych osobowych w celach marketingowych (w tym w szczególności otrzymywania ofert marketingowych), wyrażam zgodę na przesyłanie przez spółkę Refundis sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych (w tym w szczególności informacji o organizowanych konkursach, imprezach, promocjach cenowych), wyrażam zgodę na udział w ankietach oraz subskrypcję newslettera, drogą elektroniczną zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.).

Dziękujemy za zgłoszenie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą, aby poinformować o możliwej kwocie odszkodowania.
Jeśli znasz kogoś, kto miał bilet na ten sam lot,
daj mu o nas znać. Pomożemy i jemu!

Odwołany lot – Gdańsk

Jeśli pechowo trafił Ci się odwołany lot, a Gdańsk to jedno z lotnisk na Twojej trasie, to warto ubiegać się o rekompensatę od przewoźnika.

Często zdarza się odwołany lot na kierunku Gdańsk – Kopenhaga, ale inne pechowe destynacje to Sztokholm, Warszawa, Kraków, Frankfurt, Oslo, Londyn, Birmingham.

Jeśli Twój lot do lub z Gdańska został odwołany, to zgłoś sprawę i walczmy razem o należne Ci odszkodowanie.

Podaj numer lotu i datę, a poinformujemy Cię o przysługującym Ci odszkodowaniu.

Odszkodowanie za odwołany lot z Gdańska – współpraca z Refundis

Dlaczego warto

 • NO RISK. Za usługę płacisz tylko w przypadku, gdy z sukcesem wygramy spór z przewoźnikiem.
 • MINIMUM PAPIEROLOGII. Wysyłaniem wezwań, wyjaśnień, ponagleń i całym obiegiem dokumentów zajmujemy się my.
 • NASZE KOMPETENCJE to suma doświadczeń Refundis i współpracującej z nami kancelarii.
 • MOŻESZ ZAUFAĆ, że nie zrezygnujemy po pierwszej odmowie linii lotniczej. Niestety coraz częściej postępowania są nadmiernie przeciągane przez przewoźników, a przez to poszkodowani pasażerowie rezygnują przez męczącą ich niekończącą się wymianą korespondencji. Refundis nie rezygnuje, dopóki nie ustali okoliczności zdarzenia..

Przejrzyste warunki

Wysokość wynagrodzenia Refundis to 25% kwoty odszkodowania, które obejmuje:

 • doświadczenie i wiedzę naszego zespołu,
 • opłaty za dostępy do specjalistycznych baz danych,
 • koszty administracyjne i biurowe,
 • pracę działu obsługi Klienta, analityka, prawnika,
 • podatki (23% podatku VAT, 18% podatku CIT, 1% podatku od czynności cywilno-prawnych).

Jeśli sprawa trafia do organów administracyjnych lub sądowych, to kwota wynagrodzenia musi wzrosnąć do 35%, gdyż ponosimy dodatkowe koszty:

 • koszty reprezentacji podczas rozpraw,
 • opłaty administracyjne i sądowe,
 • organizacja dojazdów.

Koszty i ryzyko po stronie Klienta wynoszą zawsze 0 zł.

Szczegóły możesz zawsze sprawdzić w Regulaminie, który otrzymasz również mailem wraz z umową.

odwołany lot - gdańsk - Refundis

 

 

 

 

 

aktualizacja: 14.08.2019

Strona
główna
Wypełnij
zgłoszenie
Poinformuj
znajomych