Lot opóźniony o ponad 3h? Odwołany?
Nie wpuszczono Cię na pokład?
Uzyskaj nawet 2500 zł
odszkodowania

nie wybranoopóźnienieodwołanieoverbookingprzesiadkainne

Niniejszym akceptuję Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną serwisu Refundis.com dostępny na na stronie refundis.com/regulamin. Tym samym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę Refundis sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej Wydział VI Gospodarczy KRS pod numerem 0000739343, moich danych osobowych w celach realizacji umowy o świadczenie usług dochodzenia odszkodowania od linii lotniczych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Pełna treść polityki prywatności zawierająca informacje o sposobie przetwarzania danych osobowych oraz o prawach użytkowników serwisu dostępna jest pod adresem refundis.com/polityka-prywatnosci.

Na podstawie art.6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę Refundis sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej Wydział VI Gospodarczy KRS pod numerem 0000739343, moich Danych osobowych w celach marketingowych (w tym w szczególności otrzymywania ofert marketingowych), wyrażam zgodę na przesyłanie przez spółkę Refundis sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych (w tym w szczególności informacji o organizowanych konkursach, imprezach, promocjach cenowych), wyrażam zgodę na udział w ankietach oraz subskrypcję newslettera, drogą elektroniczną zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.).

Dziękujemy za zgłoszenie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą, aby poinformować o możliwej kwocie odszkodowania.
Jeśli znasz kogoś, kto miał bilet na ten sam lot,
daj mu o nas znać. Pomożemy i jemu!

Odwołany lot – Katowice

  • Odwołany lot na trasie “z” lub “do” Katowic?
  • Chcesz ubiegać się o odszkodowanie?

W pierwszej połowie tego roku w Katowicach można było trafić na odwołany lot na następujących kierunkach: Katowice – Warszawa (14 lotów w sumie w obie strony), Katowice – Frankfurt (11 lotów) i Katowice – Monachium (1 lot) i Katowice – Neapol (1 lot). W tym okresie odwołany lot z Katowic mógł się zdarzyć w linii lotniczej Lufthansa, LOT lub Wizz Air.

Jeśli taka sytuacja zdarzyła się i Tobie, to możesz ubiegać się o odszkodowanie za odwołany lot z Refundis.

Podaj numer lotu i datę, a poinformujemy Cię o należnym odszkodowaniu.

Odszkodowanie za odwołany lot z Katowic – warunki współpracy z Refundis

Pracujemy dla dobra naszych Klientów, którzy z różnych względów nie chcą lub nie mogą samodzielnie dochodzić swojego odszkodowania. Zamiast występować osobiście do sądu i ponosząc wszelkie związane z tym opłaty, nasi Klienci wybierają współpracę z Refundis.

Nasze wynagrodzenie pobierane jest zawsze w modelu Success Fee, czyli Klient płaci tylko w przypadku uzyskania odszkodowania. Wysokość naszego wynagrodzenia to zazwyczaj 25% kwoty odszkodowania, co pokrywa:

  • opłaty za dostępy do specjalistycznych baz danych,
  • pracę działu obsługi Klienta, analityka, prawnika,
  • doświadczenie i wiedzę naszego zespołu,
  • koszty administracyjne i biurowe,
  • podatki (23% podatku VAT, 18% podatku CIT, 1% podatku od czynności cywilno-prawnych).

Jeśli Twoja sprawa musi trafić sądu, to wysokość wynagrodzenia wzrasta do 35%. Wynika to z dodatkowych kosztów:

  • opłat administracyjnych i sądowych,
  • reprezentacji podczas rozpraw,
  • organizacji dojazdów do sądów.

Pamiętaj, ryzyko po Twojej stronie wynosi zawsze 0 zł. Możesz zyskać, nie stracisz.

Dalsze szczegóły sprawdź w naszym Regulaminie, który otrzymasz również mailem wraz z umową.

Katowice – Pyrzowice – o lotnisku

Lotnisko w Katowicach jest czwartym największym lotniskiem w Polsce, które obsłużyło w 2018 r. ponad 4,8 miliona podróżnych (źródło: ULC). Katowice wyspecjalizowały się w lotach czarterowych, które są najważniejszym czynnikiem rozwoju portu lotniczego. A skoro tak, to loty z KTW obsługują wszystkie wiodące linie czarterowe: Enter Air, Smartwings, Ryanair-Sun (Buzz), Nouvelair, Onur Air i inne. Regularne loty obsługiwane są na trasach do Warszawa, Londyn, Frankfurt, Eindhoven, Porto, Lizbona, Neapol, Ateny i inne.

Nazwa portu lotniczegoMiędzynarodowy Port Lotniczy Katowice-Pyrzowice
Kod ICAOKTW
Liczba pasażerów (2018)4 825 845
Pobliskie hotele
(noclegi w razie odwołania lotu)
Moxy, DeSilva Inn, Iskra, Wilga,  |
mapa

 

odwołany lot - katowice - Refundis

 

 

 

 

 

aktualizacja: 22.09.2019

Strona
główna
Wypełnij
zgłoszenie
Poinformuj
znajomych