Lot opóźniony o ponad 3h? Odwołany?
Nie wpuszczono Cię na pokład?
Uzyskaj nawet 2500 zł
odszkodowania

nie wybranoopóźnienieodwołanieoverbookingprzesiadkainne

Niniejszym akceptuję Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną serwisu Refundis.com dostępny na na stronie refundis.com/regulamin. Tym samym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę Refundis sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej Wydział VI Gospodarczy KRS pod numerem 0000739343, moich danych osobowych w celach realizacji umowy o świadczenie usług dochodzenia odszkodowania od linii lotniczych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Pełna treść polityki prywatności zawierająca informacje o sposobie przetwarzania danych osobowych oraz o prawach użytkowników serwisu dostępna jest pod adresem refundis.com/polityka-prywatnosci.

Na podstawie art.6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę Refundis sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej Wydział VI Gospodarczy KRS pod numerem 0000739343, moich Danych osobowych w celach marketingowych (w tym w szczególności otrzymywania ofert marketingowych), wyrażam zgodę na przesyłanie przez spółkę Refundis sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych (w tym w szczególności informacji o organizowanych konkursach, imprezach, promocjach cenowych), wyrażam zgodę na udział w ankietach oraz subskrypcję newslettera, drogą elektroniczną zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.).

Dziękujemy za zgłoszenie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą, aby poinformować o możliwej kwocie odszkodowania.
Jeśli znasz kogoś, kto miał bilet na ten sam lot,
daj mu o nas znać. Pomożemy i jemu!

Odwołany lot – Kraków

Jeśli miałeś pecha trafić jako pasażer na odwołany lot, a Kraków był na Twojej trasie połączeń, to możesz ubiegać się o rekompensatę od linii lotniczej.

Często zdarza się odwołany lot na kierunku Kraków – Frankfurt, ale inne pechowe destynacje to Amsterdam, Warszawa, Monachium. Rzadziej odwoływane są loty Kraków-Budapeszt, Bruksela, Berlin, Kopenhaga, Londyn, ale i do Eindhoven, Bristolu czy Dusseldorfu.

Jeśli odwołano Twój lot do lub z Krakowa, to możesz zgłosić sprawę w Refundis.

Podaj numer lotu i datę, a poinformujemy Cię o należnym odszkodowaniu.

Odszkodowanie za odwołany lot z Krakowa – współpraca z Refundis

Za co Klienci nas doceniają

 • SUCCESS FEE. Za nasze usługi płaci się tylko, jeśli wygramy spór z przewoźnikiem. W innym przypadku Klient nie ponosi żadnych opłat.
 • JEST PROSTO, ponieważ wysyłaniem wezwań, wyjaśnień, ponagleń i całym obiegiem dokumentów zajmujemy się my. Ze względu na model success fee bardzo zależy nam na skutecznym rozwiązywaniu spraw, dlatego Ty możesz spokojnie czekać na rozwiązanie sprawy.
 • NASZE DOŚWIADCZENIA to suma wiedzy wynikającej z postępowań prowadzonych przez Refundis i współpracującej z nami kancelarii.
 • ZAANGAŻOWANIE. Pomimo faktu, że coraz częściej postępowania reklamacyjne są ponad miarę przeciągane przez linie lotnicze, my nie rezygnujemy, dopóki nie ustalimy kluczowych okoliczności zdarzenia..

Jasne warunki

Wynagrodzenie Refundis to 25% kwoty odszkodowania, które obejmuje:

 • doświadczenie i wiedzę naszego zespołu,
 • pracę działu obsługi Klienta, analityka, prawnika,
 • koszty administracyjne i biurowe,
 • opłaty za dostępy do specjalistycznych baz danych,
 • podatki (23% podatku VAT, 18% podatku CIT, 1% podatku od czynności cywilno-prawnych).

Jeśli sprawa trafia do urzędów centralnych lub sądu, to wysokość kwoty wynagrodzenia rośnie do 35%. Wynika to z dodatkowych kosztów:

 • reprezentacji podczas rozpraw,
 • opłat administracyjnych i sądowych,
 • organizacji dojazdów.

Ryzyko po stronie Klienta wynosi zawsze 0 zł.

Szczegóły możesz zawsze sprawdzić w Regulaminie, który otrzymasz również mailem wraz z umową.

Podaj numer lotu i datę, a poinformujemy Cię o należnym odszkodowaniu.

odwołany lot - kraków - Refundis

 

 

 

 

aktualizacja: 22.08.2019

Strona
główna
Wypełnij
zgłoszenie
Poinformuj
znajomych