Lot opóźniony o ponad 3h? Odwołany?
Nie wpuszczono Cię na pokład?
Uzyskaj nawet 2500 zł
odszkodowania

nie wybranoopóźnienieodwołanieoverbookingprzesiadkainne

Niniejszym akceptuję Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną serwisu Refundis.com dostępny na na stronie refundis.com/regulamin. Tym samym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę Refundis sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej Wydział VI Gospodarczy KRS pod numerem 0000739343, moich danych osobowych w celach realizacji umowy o świadczenie usług dochodzenia odszkodowania od linii lotniczych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Pełna treść polityki prywatności zawierająca informacje o sposobie przetwarzania danych osobowych oraz o prawach użytkowników serwisu dostępna jest pod adresem refundis.com/polityka-prywatnosci.

Na podstawie art.6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę Refundis sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej Wydział VI Gospodarczy KRS pod numerem 0000739343, moich Danych osobowych w celach marketingowych (w tym w szczególności otrzymywania ofert marketingowych), wyrażam zgodę na przesyłanie przez spółkę Refundis sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych (w tym w szczególności informacji o organizowanych konkursach, imprezach, promocjach cenowych), wyrażam zgodę na udział w ankietach oraz subskrypcję newslettera, drogą elektroniczną zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.).

Dziękujemy za zgłoszenie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą, aby poinformować o możliwej kwocie odszkodowania.
Jeśli znasz kogoś, kto miał bilet na ten sam lot,
daj mu o nas znać. Pomożemy i jemu!

Odwołany lot – Lublin

Podaj numer lotu i datę, a poinformujemy Cię o należnym odszkodowaniu.

Odszkodowanie za odwołany lot z Lublina – warunki współpracy z Refundis

Wynagrodzenie naszej firmy pobierane jest tylko w wypadku wywalczenia odszkodowania. Zatem w innym wypadku, gdy sprawa o odszkodowanie nie zakończy się sukcesem, Klient nic nie płaci. Wysokość naszego wynagrodzenia to zazwyczaj 25% kwoty odszkodowania, co pokrywa:

  • koszty opłat za dostęp do lotniczych baz danych,
  • czas pracy działu obsługi Klienta, analityka, prawnika,
  • umiejętności i wiedzę naszego zespołu,
  • koszty administracyjne i biurowe,
  • podatki (23% podatku VAT, 18% podatku CIT, 1% podatku od czynności cywilno-prawnych).

Jeśli sprawa musi zostać skierowana do sądu, to wynagrodzenie wzrasta do 35%. Wynika to z dodatkowych kosztów:

  • opłat administracyjnych i sądowych,
  • reprezentacji podczas rozpraw,
  • organizacji dojazdów do sądów.

Pamiętaj, ryzyko po Twojej stronie wynosi zawsze 0 zł. Możesz zyskać, nie stracisz.

Dalsze szczegóły sprawdź w naszym Regulaminie, który otrzymasz również mailem wraz z umową.

Lublin – o lotnisku

Lotnisko w Lublinie jest jednym z najmniejszych lotnisk obsługujących regularny lot pasażerski w Polsce.  Przede wszystkim zapewnia codzienne loty do Warszawy (LOT), ale również częste są połączenia Wizz Air do Londynu (Luton). Inne realizowane kierunki to Tel Aviv, Oslo, Kijów, Eindhoven, Dublin i Antwerpia. Oprócz LOTu i Wizz Aira na lotnisku spotkamy również samoloty Ryanair, El Al i TUI fly.

Nazwa portu lotniczegoPort Lotniczy Lublin
Kod ICAOLUZ
Liczba pasażerów (2018)454 103
Pobliskie hotele
(noclegi w razie odwołania lotu)
Avion Hotel, Finezja, Lub Hotel, Hotel Alter |
mapa

 

Podaj numer lotu i datę, a poinformujemy Cię o należnym odszkodowaniu.

odwołany lot - lublin - Refundis

 

 

 

 

 

aktualizacja: 26.09.2019

Strona
główna
Wypełnij
zgłoszenie
Poinformuj
znajomych