Lot opóźniony o ponad 3h? Odwołany?
Nie wpuszczono Cię na pokład?
Uzyskaj nawet 2500 zł
odszkodowania

nie wybranoopóźnienieodwołanieoverbookingprzesiadkainne

Niniejszym akceptuję Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną serwisu Refundis.com dostępny na na stronie refundis.com/regulamin. Tym samym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę Refundis sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej Wydział VI Gospodarczy KRS pod numerem 0000739343, moich danych osobowych w celach realizacji umowy o świadczenie usług dochodzenia odszkodowania od linii lotniczych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Pełna treść polityki prywatności zawierająca informacje o sposobie przetwarzania danych osobowych oraz o prawach użytkowników serwisu dostępna jest pod adresem refundis.com/polityka-prywatnosci.

Na podstawie art.6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę Refundis sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej Wydział VI Gospodarczy KRS pod numerem 0000739343, moich Danych osobowych w celach marketingowych (w tym w szczególności otrzymywania ofert marketingowych), wyrażam zgodę na przesyłanie przez spółkę Refundis sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych (w tym w szczególności informacji o organizowanych konkursach, imprezach, promocjach cenowych), wyrażam zgodę na udział w ankietach oraz subskrypcję newslettera, drogą elektroniczną zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.).

Dziękujemy za zgłoszenie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą, aby poinformować o możliwej kwocie odszkodowania.
Jeśli znasz kogoś, kto miał bilet na ten sam lot,
daj mu o nas znać. Pomożemy i jemu!

Odwołany lot – Poznań

  • Odwołany lot na trasie “z” lub “do” miasta Poznań?
  • Rozważasz ubieganie się o odszkodowanie?

W pierwszej połowie tego roku Poznań zanotował najmniej odwołanych lotów spośród wszystkich polskich dużych lotnisk regionalnych. Pechowymi kierunkami okazały się Poznań – Warszawa (15 lotów w sumie w obu kierunkach), Poznań – Frankfurt (2 loty) i Poznań – Monachium (2 loty).

Jeśli zdarzył się i Tobie odwołany lot do lub z lotniska Poznań-Ławica, to możesz zgłosić sprawę w Refundis.

Podaj numer lotu i datę, a poinformujemy Cię o należnym odszkodowaniu.

Odszkodowanie za odwołany lot z Poznania – warunki współpracy z Refundis

Pracujemy dla dobra naszych Klientów, którzy z różnych względów nie chcą lub nie mogą samodzielnie dochodzić swojego odszkodowania. Zamiast występować osobiście do sądu i ponosząc wszelkie związane z tym opłaty, nasi Klienci wybierają współpracę z Refundis.

Nasze wynagrodzenie pobierane jest zawsze w modelu Success Fee, czyli Klient płaci tylko w przypadku uzyskania odszkodowania. Wysokość naszego wynagrodzenia to zazwyczaj 25% kwoty odszkodowania, co pokrywa:

  • opłaty za dostępy do specjalistycznych baz danych,
  • pracę działu obsługi Klienta, analityka, prawnika,
  • doświadczenie i wiedzę naszego zespołu,
  • koszty administracyjne i biurowe,
  • podatki (23% podatku VAT, 18% podatku CIT, 1% podatku od czynności cywilno-prawnych).

Jeśli Twoja sprawa musi trafić sądu, to wysokość wynagrodzenia wzrasta do 35%. Wynika to z dodatkowych kosztów:

  • opłat administracyjnych i sądowych,
  • reprezentacji podczas rozpraw,
  • organizacji dojazdów do sądów.

Pamiętaj, ryzyko po Twojej stronie wynosi zawsze 0 zł. Możesz zyskać, nie stracisz.

Dalsze szczegóły sprawdź w naszym Regulaminie, który otrzymasz również mailem wraz z umową.

Poznań – Ławica – o lotnisku

Lotnisko w Poznaniu jest piątym największym lotniskiem w Polsce, które w 2018 roku obsłużyło blisko 2,5 miliona pasażerów (źródło: ULC). Aktualnie loty rejsowe z tego lotniska wykonują LOT, Ryanair, Wizz Air, Lufthansa oraz SAS. W rejsowej siatce połączeń znajdują się takie porty lotnicze jak Warszawa, Frankfurt, Monachium, Londyn, Bristol, Rzym, Mediolan, Paryż, Kopenhaga, Ateny i inne.

Nazwa portu lotniczegoPort Lotniczy Poznań-Ławica im. Henryka Wieniawskiego
Kod ICAOPOZ
Liczba pasażerów (2018)2 465 418
Pobliskie hotele
(noclegi w razie odwołania lotu)
Comm Hotel, Hotel IOR, Hotel Atlantis, Hotel West |
mapa

 

odwołany lot - poznań - Refundis

 

 

 

 

 

aktualizacja: 23.08.2019

Strona
główna
Wypełnij
zgłoszenie
Poinformuj
znajomych