Lot opóźniony o ponad 3h? Odwołany?
Nie wpuszczono Cię na pokład?
Uzyskaj nawet 2500 zł
odszkodowania

nie wybranoopóźnienieodwołanieoverbookingprzesiadkainne

Niniejszym akceptuję Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną serwisu Refundis.com dostępny na na stronie refundis.com/regulamin. Tym samym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę Refundis sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej Wydział VI Gospodarczy KRS pod numerem 0000739343, moich danych osobowych w celach realizacji umowy o świadczenie usług dochodzenia odszkodowania od linii lotniczych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Pełna treść polityki prywatności zawierająca informacje o sposobie przetwarzania danych osobowych oraz o prawach użytkowników serwisu dostępna jest pod adresem refundis.com/polityka-prywatnosci.

Na podstawie art.6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę Refundis sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej Wydział VI Gospodarczy KRS pod numerem 0000739343, moich Danych osobowych w celach marketingowych (w tym w szczególności otrzymywania ofert marketingowych), wyrażam zgodę na przesyłanie przez spółkę Refundis sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych (w tym w szczególności informacji o organizowanych konkursach, imprezach, promocjach cenowych), wyrażam zgodę na udział w ankietach oraz subskrypcję newslettera, drogą elektroniczną zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.).

Dziękujemy za zgłoszenie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą, aby poinformować o możliwej kwocie odszkodowania.
Jeśli znasz kogoś, kto miał bilet na ten sam lot,
daj mu o nas znać. Pomożemy i jemu!

Odwołany lot – Rzeszów

Podaj numer lotu i datę, a poinformujemy Cię o należnym odszkodowaniu.

W pierwszej połowie 2018 roku podróżni korzystający z lotniska w Rzeszowie mieli pecha siedemnastokrotnie trafić na odwołane loty.

 • Trasa Rzeszów – Monachium – 5 lotów odwołanych przez Lufthansę.
 • Połączenie Nowy Jork – Rzeszów – odwołane 2 loty (LOT).
 • Najwięcej odwołanych lotów było w relacji Rzeszów – Warszawa (LOT), bo aż 12 Wynika to zapewne z tego, że jest to najczęściej realizowane połączenie z tego lotniska.
 • Ryanair nie odwołał lotu w tym okresie ani razu.

Odszkodowanie za odwołany lot z Rzeszowa w Refundis

Nasi Klienci nie chcą lub nie mogą samodzielnie dochodzić swojego odszkodowania z różnych względów, dlatego zamiast występować osobiście do sądu wybierają współpracę z Refundis. Po co ponosić ryzyko finansowe opłat sądowych, marnować swój czas i nerwy, skoro można sprawę zlecić specjalistom.

Wynagrodzenie Refundis pobierane jest zawsze w modelu Success Fee, co oznacza, że wynagrodzisz nas tylko w przypadku uzyskania odszkodowania. Pobieramy nasze fee standardowo w wysokości 25%, aby pokryć następujące koszty:

 • pracę działu obsługi Klienta, prawnika, analityka,
 • koszty dostępu do wyspecjalizowanych baz danych,
 • doświadczenie i wiedzę naszego zespołu,
 • koszty biurowe i administracyjne,
 • podatki (23% podatku VAT, 18% podatku CIT, 1% podatku od czynności cywilno-prawnych).

Jeśli sprawa musi zostać skierowana do sądu, to wysokość naszego wynagrodzenia wzrasta do 35%, ponieważ dodatkowo musimy pokryć koszty:

 • opłat administracyjnych i sądowych,
 • reprezentacji podczas rozpraw,
 • organizacji dojazdów do sądów.

Ryzyko po Twojej stronie wynosi zawsze 0 zł, dlatego możesz tylko zyskać.

Dalsze szczegóły sprawdź w naszym Regulaminie, który otrzymasz również mailem wraz z umową.

Rzeszów – Jasionka – o lotnisku

Lotnisko w Rzeszowie jest portem regionalnym obsługującym południowo-wschodnią Polskę. Lotnisko powstało w 1940 roku, po wojnie było użytkowane do celów rejsów krajowych, a od 1974 roku ma status lotniska międzynarodowego. Aktualnie maksymalna przepustowość lotniska to 1,8 mln pasażerów, ale realnie osiągnięty wynik w 2018 roku to blisko 800 tys. pasażerów.

Loty rejsowe z Rzeszowa realizują LOT, Lufthansa oraz Ryanair na trasach m.in. do portów Warszawa, Ateny, Bristol, Dublin, Londyn, Manchester, Monachium, Nowy Jork. Loty czarterowe w sezonie 2019 realizowane były do miejscowości w Turcji, Grecji i Bułgarii.

Nazwa portu lotniczegoMiędzynarodowy Port Lotniczy Rzeszów – Jasionka
Kod ICAORZE
Liczba pasażerów (2018)769 475
Pobliskie hotele
(noclegi w razie odwołania lotu)
Holiday Inn Express, Hotel Pałac, Fenix Hotel, Hotel Blue Diamond Active Spa |
mapa

 

odwołany lot - rzeszów - Refundis

 

 

 

 

 

aktualizacja: 25.09.2019

Strona
główna
Wypełnij
zgłoszenie
Poinformuj
znajomych