Lot opóźniony o ponad 3h? Odwołany?
Nie wpuszczono Cię na pokład?
Uzyskaj nawet 2500 zł
odszkodowania

nie wybranoopóźnienieodwołanieoverbookingprzesiadkainne

Niniejszym akceptuję Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną serwisu Refundis.com dostępny na na stronie refundis.com/regulamin. Tym samym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę Refundis sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej Wydział VI Gospodarczy KRS pod numerem 0000739343, moich danych osobowych w celach realizacji umowy o świadczenie usług dochodzenia odszkodowania od linii lotniczych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Pełna treść polityki prywatności zawierająca informacje o sposobie przetwarzania danych osobowych oraz o prawach użytkowników serwisu dostępna jest pod adresem refundis.com/polityka-prywatnosci.

Na podstawie art.6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę Refundis sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej Wydział VI Gospodarczy KRS pod numerem 0000739343, moich Danych osobowych w celach marketingowych (w tym w szczególności otrzymywania ofert marketingowych), wyrażam zgodę na przesyłanie przez spółkę Refundis sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych (w tym w szczególności informacji o organizowanych konkursach, imprezach, promocjach cenowych), wyrażam zgodę na udział w ankietach oraz subskrypcję newslettera, drogą elektroniczną zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.).

Dziękujemy za zgłoszenie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą, aby poinformować o możliwej kwocie odszkodowania.
Jeśli znasz kogoś, kto miał bilet na ten sam lot,
daj mu o nas znać. Pomożemy i jemu!

Odwołany lot – Szczecin

  • Odwołany lot na trasie “z” lub “do” miasta Szczecin?
  • Chciałbyś starać się o odszkodowanie za odwołany lot?

Odwołany lot – Szczecin?
Podaj numer lotu i datę, a poinformujemy Cię o należnym odszkodowaniu.

Odszkodowanie za odwołany lot ze Szczecina – jak pomaga Refundis

Pracujemy na rzecz naszych Klientów, którzy nie chcą lub nie mogą dochodzić odszkodowania samodzielnie. Zamiast prowadzenia spraw we własnym imieniu ze wszystkimi tego konsekwencjami (opłaty, stawiennictwo w sądzie, itp.), nasi Klienci wybierają współpracę z Refundis.

Refundis jest wynagradzany zawsze w modelu Success Fee, czyli Klient wynagradza nas tylko w przypadku uzyskania odszkodowania. Wysokość naszego wynagrodzenia to zazwyczaj 25% odszkodowania, co pokrywa:

  • opłaty za dostępy do specjalistycznych baz danych,
  • koszty działu obsługi Klienta, analityka, prawnika,
  • wiedzę i umiejętności naszego zespołu,
  • różne koszty administracyjno-biurowe,
  • podatki (23% podatku VAT, 18% podatku CIT, 1% podatku od czynności cywilno-prawnych).

Jeśli Twoja sprawa musi trafić sądu, to wysokość wynagrodzenia wzrasta do 35%. Jest to efekt dodatkowych kosztów, które należy ponieść:

  • reprezentacji podczas rozpraw,
  • opłat administracyjnych i sądowych,
  • organizacji dojazdów do sądów.

Pamiętaj, ryzyko po Twojej stronie wynosi zawsze 0 zł. Możesz zyskać, nie stracisz.

Dalsze szczegóły sprawdź w naszym Regulaminie, który otrzymasz również mailem wraz z umową.

Szczecin – Goleniów – o lotnisku

Lotnisko w Szczecinie w 2018 roku zbliżyło się do obsłużenia 600 tysięcy pasażerów (źródło: ULC). Loty regularne ze Szczecina aktualnie wykonują  LOT, Ryanair, Wizz Air, Norwegian, oraz SAS. W siatce połączeń znajdziemy takie lotniska docelowe jak Oslo, Liverpool, Londyn, Dublin, Bergen, a z krajowych połączeń Warszawa i Kraków. Lotnisko obsługuje również ruch czarterowy.

Nazwa portu lotniczegoPort Lotniczy Szczecin-Goleniów im. NSZZ Solidarność
Kod ICAOSZZ
Liczba pasażerów (2018)598 663
Pobliskie hotele
(noclegi w razie odwołania lotu)
Atria, JF Duet Hotel, Ibis Szczecin, Novotel Szczecin |
mapa

 

odwołany lot - szczecin - Refundis

 

 

aktualizacja: 19.11.2019

Strona
główna
Wypełnij
zgłoszenie
Poinformuj
znajomych