Lot opóźniony o ponad 3h? Odwołany?
Nie wpuszczono Cię na pokład?
Uzyskaj nawet 2500 zł
odszkodowania

nie wybranoopóźnienieodwołanieoverbookingprzesiadkainne

Niniejszym akceptuję Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną serwisu Refundis.com dostępny na na stronie refundis.com/regulamin. Tym samym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę Refundis sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej Wydział VI Gospodarczy KRS pod numerem 0000739343, moich danych osobowych w celach realizacji umowy o świadczenie usług dochodzenia odszkodowania od linii lotniczych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Pełna treść polityki prywatności zawierająca informacje o sposobie przetwarzania danych osobowych oraz o prawach użytkowników serwisu dostępna jest pod adresem refundis.com/polityka-prywatnosci.

Na podstawie art.6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę Refundis sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej Wydział VI Gospodarczy KRS pod numerem 0000739343, moich Danych osobowych w celach marketingowych (w tym w szczególności otrzymywania ofert marketingowych), wyrażam zgodę na przesyłanie przez spółkę Refundis sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych (w tym w szczególności informacji o organizowanych konkursach, imprezach, promocjach cenowych), wyrażam zgodę na udział w ankietach oraz subskrypcję newslettera, drogą elektroniczną zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.).

Dziękujemy za zgłoszenie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą, aby poinformować o możliwej kwocie odszkodowania.
Jeśli znasz kogoś, kto miał bilet na ten sam lot,
daj mu o nas znać. Pomożemy i jemu!

Odwołany lot – Wrocław

  • Odwołany lot na trasie “z” lub “do” miasta Wrocław?
  • Rozważasz odszkodowanie za niezrealizowaną usługę?

W pierwszej połowie tego roku Port Lotniczy Wrocław najczęściej musiał ogłaszać odwołany lot na trasie do i z miasta Frankfurt. Inne odwołane loty miały miejsce na kierunkach: Dusseldorf, Monachium, Neapol, Warszawa, Tel Awiw, Paryż, Zurych.

Jeśli i Tobie przytrafił się odwołany lot do lub z lotniska Wrocław-Strachowice, to zapraszamy do zgłoszenia sprawy w Refundis.

Podaj numer lotu i datę, a poinformujemy Cię o należnym odszkodowaniu.

Odszkodowanie za odwołany lot z Wrocławia – warunki współpracy z Refundis

Pracujemy na rzecz naszych Klientów, aby nie musieli oni samodzielnie dochodzić swoich rekompensat. Zamiast występować osobiście do sądu i ponosić związane z tym opłaty, nasi Klienci decydują się na współpracę z Refundis.

Nasz zarobek uzależniony jest od skuteczności rozwiązywania Państwa spraw, ponieważ pracujemy w modelu Success Fee. Klient płaci tylko wówczas, gdy skutecznie uzyskamy odszkodowanie. Kwota naszego wynagrodzenia odpowiada zazwyczaj 25% kwoty odszkodowania, co pokrywa:

  • opłaty za dostępy do specjalistycznych baz danych,
  • pracę działu obsługi Klienta, analityka, prawnika,
  • doświadczenie i wiedzę naszego zespołu,
  • koszty administracyjne i biurowe,
  • podatki (23% podatku VAT, 18% podatku CIT, 1% podatku od czynności cywilno-prawnych).

Jeśli linia lotnicza odmawia wypłaty odszkodowania nie przedstawiając w zamian wystarczających dowodów na brak swojej winy, to sprawa trafia do sądu. Wówczas wysokość opłaty wzrasta do 35%, a  wynika to z dodatkowych kosztów, które musimy ponieść:

  • opłat administracyjnych i sądowych,
  • reprezentacji podczas rozpraw,
  • organizacji dojazdów do sądów.

Pamiętaj, że po Twojej stronie ryzyko wynosi zawsze 0 zł. Możesz więc zyskać, ale nie stracisz.

Więcej szczegółów znajdziesz w naszym Regulaminie, który otrzymasz również w formacie pdf mailem wraz z umową.

Wrocław – Strachowice – o lotnisku

Lotnisko we Wrocławiu w 2018 roku obsłużyło blisko 3,3 miliona podróżnych, co w rezultacie dało mu pozycję czwartego lotniska w Polsce pod względem liczby obsługiwanych pasażerów (źródło: ULC). Loty rejsowe z tego lotniska wykonują wszystkie topowe linie działające na terytorium Polski – LOT, Ryanair, KLM, Wizz Air, Air France, Lufthansa, SAS, Eurowings oraz Swiss. W bieżącej siatce połączeń znajdują się takie porty lotnicze jak Warszawa, Frankfurt, Zurych, Londyn, Rzym, Barcelona, Paryż, Teneryfa, Lizbona, Faro, Reykjavik, Ateny i inne.

Nazwa portu lotniczegoPort Lotniczy Wrocław im. Mikołaja Kopernika
Kod ICAOWRO
Liczba pasażerów (2018)3 293 948
Pobliskie hotele
(noclegi w razie odwołania lotu)
Terminal Hotel, Ibis Budget, Park Hotel Diament Wrocław, Hotel Vega |
mapa

odwołany lot - wrocław - Refundis

 

 

 

 

 

aktualizacja: 12.12.2019

Strona
główna
Wypełnij
zgłoszenie
Poinformuj
znajomych