Lot opóźniony o ponad 3h? Odwołany?
Nie wpuszczono Cię na pokład?
Uzyskaj nawet 2500 zł
odszkodowania

nie wybranoopóźnienieodwołanieoverbookingprzesiadkainne

Niniejszym akceptuję Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną serwisu Refundis.com dostępny na na stronie refundis.com/regulamin. Tym samym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę Refundis sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej Wydział VI Gospodarczy KRS pod numerem 0000739343, moich danych osobowych w celach realizacji umowy o świadczenie usług dochodzenia odszkodowania od linii lotniczych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Pełna treść polityki prywatności zawierająca informacje o sposobie przetwarzania danych osobowych oraz o prawach użytkowników serwisu dostępna jest pod adresem refundis.com/polityka-prywatnosci.

Na podstawie art.6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę Refundis sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej Wydział VI Gospodarczy KRS pod numerem 0000739343, moich Danych osobowych w celach marketingowych (w tym w szczególności otrzymywania ofert marketingowych), wyrażam zgodę na przesyłanie przez spółkę Refundis sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych (w tym w szczególności informacji o organizowanych konkursach, imprezach, promocjach cenowych), wyrażam zgodę na udział w ankietach oraz subskrypcję newslettera, drogą elektroniczną zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.).

Dziękujemy za zgłoszenie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą, aby poinformować o możliwej kwocie odszkodowania.
Jeśli znasz kogoś, kto miał bilet na ten sam lot,
daj mu o nas znać. Pomożemy i jemu!

Odszkodowanie za lot służbowy

Odszkodowanie za lot służbowy (opóźniony czy odwołany) jest przyznawane na dokładnie takiej samej podstawie jak w przypadku lotu w celach prywatnych. Cel lotu nie ma żadnego znaczenia. Dlatego warto znać swoje prawa i egzekwować odszkodowanie od linii lotniczych.

Komu należy się odszkodowanie za lot służbowy?

Odszkodowanie należy się zawsze podróżnemu niezależnie od tego, kto za bilet zapłacił. Odszkodowania w ramach rozporządzenia UE 261/04 mają zadośćuczynić osobom podróżującym, ponieważ to one doświadczają nieprzyjemności wynikających z takich sytuacji.

A co jeśli leciałeś z grupą współpracowników? Wtedy każdy z Was może ubiegać się o odszkodowanie na własną rękę. Możecie również sprawy wszystkich pasażerów z takiej grupy przekazać do Refundis. My zorganizujemy sprawną obsługę roszczeń dla całej grupy.

Pamiętaj, że nie ma znaczenia, czy lot odbywał się linią regularną czy tzw. tanią linią. Firmy równie często korzystają z usług LOTu, Lufthansy i KLMu, jak Wizz Aira, Ryanaira czy Norwegian Air.

 

Podaj numer lotu i datę, a poinformujemy Cię o przysługującym Ci odszkodowaniu.

 

Czy nie będę miał kłopotów w pracy?

Nie ma się czego obawiać. Jedynie pasażer lotu może ubiegać się o odszkodowanie. Firma czy pracodawca nie mają do tego żadnego tytułu. Jeśli otrzymasz od linii lotniczej odszkodowanie za opóźniony lot służbowy, to nie będzie się wiązało z żadną stratą dla twojego pracodawcy.

Co więcej, nie musisz w żaden sposób włączać swojego pracodawcy w proces odszkodowawczy. Nawet nie będziesz potrzebować żadnych potwierdzeń z działu księgowości czy administracji.  Wystarczy, że zadbasz o dokumenty podróżne (e-mail z potwierdzeniem i numerem rezerwacji i karta pokładowa). To one świadczą o Twoim udziale w locie opóźnionym czy niedoszłym udziale w locie odwołanym.

Także do dzieła >>

Spóźnienie samolotu doprowadziło do dużych szkód

Jeśli Twoja podróż służbowa związana była z ważnym działaniem biznesowym, które np. nie doszło do skutku z powodu odwołania lotu, to można ubiegać się o osobne odszkodowanie z tego tytułu. Takie sprawy wymagają jednak bardzo dokładnej dokumentacji i nie są objęte rozporządzeniem 261/04.

 

Odszkodowanie za lot służbowy
4.8 (95%) 4 votes
Download Premium WordPress Themes Free
Premium WordPress Themes Download
Free Download WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
udemy course download free

aktualizacja: 17.04.2019

Strona
główna
Wypełnij
zgłoszenie
Poinformuj
znajomych